Praca

Praca

Solidność, Solidarność, Uznanie

VG-ORTH jest firmą w branży budowlanej w Polsce, o międzynarodowych standardach i kulturze zarządzania opartej na duchu wspólnoty i wspólnocie. Pracownicy odgrywają ważną rolę w sukcesie firmy. Cele są osiągane razem.

VG-ORTH poszukuje ludzi z entuzjazmem, pasją i chęcią rozwoju. Oferuje atrakcyjne warunki pracy w rozwijającej się firmie i zaangażowanym zespole. Zapewnia możliwość rozwoju osobistego i podwyższania kwalifikacji zawodowych oraz co nie mniej ważne, ekscytujące wyzwania zawodowe w środowisku dynamicznie rozwijającej się branży w Polsce.

Informacja dla kandydatów do pracy w VG-ORTH Polska Sp. z o.o.

OFERTY PRACY

MANAGER DS. SPRZEDAŻY PŁYT I TYNKÓW
Region: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z obecnymi klientami,
  • obsługa rynku inwestycyjnego i monitorowanie inwestycji,
  • współpraca z inwestorami, firmami budowlanymi i tynkarskimi w celu sprzedaży produktów VG-ORTH,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • miejsce wykonywania pracy: woj. mazowieckie.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata,
  • znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów,
  • pasja, entuzjazm, zaangażowanie i motywacja w osiąganiu wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w rozwijającej się firmie i dynamicznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop),
  • specjalistyczny trening.

Jeżeli jesteś zainteresowana/-y pracą w VG-ORTH, wyślij swoje CV i list motywacyjny w formacie PDF na adres lp.spigitlumnull@spigitlum wraz z informacją, na jakie stanowisko aplikujesz.
Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.